BETMIX

Betmix - wytwórnia betonu

Firma BETMIX powstała w roku 1997 pod nazwą "Transport Ciężarowy S.C.".

Nasza "przygoda" z budownictwem zaczęła się od transportu betonu towarowego dla jednego z zakładów produkujących beton w Stargardzie Szczecińskim. Dwa "wysłużone" betonowozy o pojemnościach 6m3 zostały sprowadzone z Francji. Początki były bardzo trudne, bo zarówno zakład, jak i my, byliśmy nowi na rynku, a budownictwo w Polsce ciągle "raczkowało". Na szczęście rynek powoli zaczął się rozwijać, a z nim nasza firma. W ciągu kolejnych kilku lat zwiększyliśmy tabor o auto z hds'em, dwie wywrotki, kolejne betonowozy i 19 metrową pompę do betonu.
Na obecną chwilę posiadamy: cztery pompogruszki, dwanaście betonowozów trzy hds i cztery wywrotki

W 2003 roku przedsiębiorstwo z którym współpracowaliśmy od początku powstania firmy, zostało sprzedane angielskiemu inwestorowi dysponującemu własnym zapleczem logistycznym. Przyszłość "Transportu Ciężarowego S.C." stanęła pod znakiem zapytania. To był przełomowy moment dla naszej "małej firmy". Zdecydowaliśmy się wyjść na szerokie wody i zakupiliśmy upadający zakład produkcji betonów w Nowogardzie, poszerzając zakres świadczonych usług o produkcję betonu towarowego i innych materiałów budowlanych. Zmieniliśmy też nazwę zakładu na "Betmix Sp.j.".

Dwa następne lata działalności były tak samo trudne jak i początki. Dopiero wejście Polski do Unii Europejskiej znacząco ożywiło polskie budownictwo, co w kolejnych latach pozwoliło nam na wyrobienie sobie marki niezawodnego partnera i zaowocowało rozwojem Betmixu oraz znaczącą wymianą taboru. W 2006r zakupiliśmy w Austrii linię produkcyjną OMAG Tronic, a rok później dostaliśmy pozwolenie na budowę Zakładu Produkcji Materiałów Budowlanych i Betonu Towarowego w Trzebiatowie nad Regą (woj. Zachodniopomorskie).

Firma "Betmix" od początku swego istnienia stawiała na pracowników, ponieważ to w nich tkwi potencjał firmy. Obecnie w trzech wytwórnich betonu i prefabrykantów znajdujących się w miejscowościach Nowogard, Trzebiatów - zatrudniamy ponad pięćdziesięciu wysoko zmotywowanych, doskonale przeszkolonych pracowników szczebla operacyjnego i logistycznego.CERTYFIKATYBetmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu
Betmix - wytwórnia betonu